Koostöö ja projektid

Koostöö ja projektid on Kopli Ametikooli üks keskseid väärtusi. Me usume, et koostöövõrgustikud ja ühisprojektid mitte ainult ei toeta meie õpilaste arengut, vaid ka laiendavad kooli mõju ühiskonnas.

Meie kool teeb tihedat koostööd erinevate organisatsioonidega, sealhulgas tööandjatega, kohaliku omavalitsusega, mittetulundusühingutega, teiste kutseõppeasutustega ning kõrgkoolide ja ülikoolidega. Meie koostööpartnerid aitavad meil arendada õppekavasid, pakkuda praktikavõimalusi ja luua õpilastele võimalusi reaalse töökogemuse saamiseks.

Kool on aktiivne projektide osaline nii kohalikul, riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Meie õpetajad ja õpilased osalevad erinevates projektides, mis keskenduvad erialasele arengule, innovatsioonile, sotsiaalsetele küsimustele ja keskkonnahoiule. Projektid annavad meie õpilastele võimaluse rakendada oma teadmisi ja oskusi praktilistes olukordades ning saada väärtuslikke kogemusi tööturul.

Me tervitame uusi koostööpartnereid ja projektivõimalusi. Oleme alati avatud uutele ideedele ja ettepanekutele, mis aitavad meil paremini teenida meie õpilaste ja kogukonna vajadusi. Kui soovite rohkem teada saada meie koostöövõimalustest ja projektidest, võtke meiega ühendust.

Avaldatud 02.11.2018. Viimati muudetud 24.05.2023.